فراخوانی ...
گروه : خبر

خبرهای کوتاه از دانشگاه پیام نور استان فارسکسب مقام سوم مسابقات قرآن توسط دانشجوی پیام نور اوز

دانشجوی پیام نور مرکز اوز مقام سوم مسابقات قرآن بخش اوز را از آن خود کرد.

به گزارش خبرنگار دانشگاه نیوز از فارس، ندا خواجه تاش دانشجوی رشته زمین شناسی این مرکز  مقام سوم مسابقات قرآن اداره  اوقاف و امور خیریه اوز را کسب کرد. این مسابقات در سطح بخش اوز و در 2 مقطع سنی زیر 16 و بالای 16 سال برگزار شد که خواجه تاش در رشته قرائت و در مقطع سنی بالای 16 سال سوم شد.       

 

برگزاری کلاس های هنرو موسیقی در دانشگاه پیام نور جهرم

کلاس های هنر و موسیقی جهت دانشجویان در دانشگاه پیام نور جهرم برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار دانشگاه نیوز از فارس، انجمن صنایع مهندسی با حمایت اداره فرهنگی و اجتماعی این دانشگاه اقدام به برگزاری کلاس های متنوع هنری نظیر خوشنویسی، موسیقی (تار ،سه تار،گیتار،سنتور ،دف) تصویر برداری،عکاسی دیجیتال و کارگاه کاریکاتور می کند .بنا به گفته رئیس اداره فرهنگی و اجتماعی این دانشگاه این کلاس ها  با هدف ایجاد زمینه رشد خلاقیت های ذهنی و فکری دانشجویان و با هماهنگی بعمل آمده با خانه فرهنگ شهرستان جهرم در سطح این دانشگاه برگزار می شود .

 

انتخاب اعضای کانون حجاب وعفاف دانشگاه پیام نور کوار

انتخابات اعضای کانون حجاب و عفاف در دانشگاه پیام نور کوار برگزار شد.

به گزارش خبرنگار دانشگاه نیوز از فارس، امور فرهنگی دانشگاه به دنبال ثبت نام کاندیداهای شورای مرکزی کانون حجاب و عفاف، با حضور رئیس، کارکنان و دانشجویان دانشگاه انتخابات کانون مذکور انجام و اعضای کانون حجاب و عفاف دانشگاه معرفی شدند.

 

برگزاری جشن استقبال ویژه از دانشجویان جدید در دانشگاه پیام نور ممسنی

مراسم استقبال از دانشجویان جدیدالورود سال تحصیلی 91 دانشگاه پیام نور ممسنی ، با همکاری امور فرهنگی ، روابط عمومی این مرکز که با عید قربان تقارن یافته بود با حضور امام جمعه شهرستان ممسنی ، فرماندار شهرستان ممسنی و مسئول امور جاری دانشگاه پیام نور ممسنی و جمعی از اساتید و پرسنل کادر آموزشی در محل سالن اداره ارشاد شهرستان ممسنی برگزار شد .

به گزارش خبرنگار دانشگاه نیوز از فارس، دکتر غفاری پور مسئول امور جاری دانشگاه پیام نور ممسنی ضمن خیر مقدم به دانشجویان جدیدالورود به معرفی اجمالی از مرکز پرداخت و ظرفیت های علمی و آموزش مرکز را در حد مطلوبی بیان کرد .

دکتر غفاری پور با اشاره به اینکه تعداد زیادی از فارغ التحصیلان این دانشگاه در مقاطع مختلف تحصیلات تکمیلی  وارد شده اند افزود : امیدوارم سال تحصیلی جدید سال شکوفایی و ثمرات مضاعف درخت علم و عمل باشد تا بتوانیم در سایه تقوا و توفیقات الهی خادمین لایقی برای نظام مقدس  جمهوری اسلامی ایران باشیم .

در ادامه این مراسم خانم دکتر جمشیدی معاون آموزشی دانشگاه پیام نور ممسنی در مورد مسائل آموزشی سخن گفت. در ادامه آقای صمداله ایزدی مسئول امور فرهنگی دانشجویی فعالیتهای فرهنگی را برای دانشجویان تشریح کرد .

سپس حجه الاسلام والمسلمین رحمانی امام جمعه  شهرستان ممسنی ضمن خیر مقدم و خوشامد گویی به دانشجویان به ارزش و اهمیت دانش و جایگاه دانشجو اشاره کرد و گفت : برای علم و دانش همیشه بهار بوده و علم تعطیل پذیر نیست و نشان بالندگی و پویندگی هر جامعه ای علم و دانش آن جامعه است .

حجه الاسلام والمسلمین رحمانی افزود : دانشگاههای ما باید به سلاح ایمان مسلح شوند و آنچه لازمه دانشجوی ماست ، داشتن  ایمان در کنار علم آموزی است .

در ادامه مراسم هاشمی فرماندار شهرستان ممسنی نیز ضمن تبریک به مناسبت شروع سال تحصیلی جدید به دانشجویان یاد آور شد : یک دانشجو در کنار تحصیل تهذیب و ارتباط نابی را باید با خالق خود برقرار نماید تا یک آرامش درونی در او حاکم شود و با اطمینان خاطر بتواند بر مباحث علمی دسترسی داشته باشد .

 

برگزاری کلاس هاي آموزشي شنا در دانشگاه پيام نور استهبان

کلاس هاي آموزشي رشته ورزشي  شنا مخصوص دانشجويان دانشگاه پيام نورمرکز استهبان شروع شد.

به گزارش خبرنگار دانشگاه نیوز از فارس، مسئول تربيت بدني دانشگاه از آغاز کلاسهاي آموزشي شنا در مرکز استهبان همزمان با هفته تربيت بدني خبر داد.فضلي با اعلام اين خبر افزود :با همکاري  مسئولين مجموعه ورزشي  سيدالشهدا (ع) کلاس هاي آموزشي شنا در 12 جلسه با 50 در صد تخفيف شهريه مخصوص دانشجويان باحضور مربيان مجرب شهرستان در استخر شهداي غواص برگزار شده و درپايان دوره به افراد شرکت کنندگان که نمرات لازم را کسب کنند گواهي مهارت رشته ورزشي شنا اعطا مي شود.

 

برگزاری جلسه هیئت موسس در دانشگاه پیام نور واحد بیضاء

جلسه هیئت موسس دانشگاه پیام نوربیضا در دفتر رئیس این دانشگاه با حضور اعضای هیئت موسس برگزار شد .

به گزارش خبرنگار دانشگاه نیوز از فارس، در این جلسه رئیس دانشگاه پیام نور واحد بیضاء ضمن خیر مقدم به مدعوین جلسه اظهار داشت: این واحد در برنامه های آموزشی و فرهنگی در سالهای گذشته پیشرفت بسزایی داشته و امید است با همکاری اعضای محترم هیئت موسس هرچه سریعتر نسبت به شروع برنامه های عمرانی این واحد اقدامات لازم انجام شود.

ایلانی به گزارش عملکرد دانشگاه درسالهای گذشته پرداخت و گزارشی اجمالی از برنامه های اجرا شده از دوسال اخیر در این واحد را ارائه داد.

اعضای هیئت موسس  نیز دراین نشست مصوب نمودند که تازمان آماده شدن ساختمان آموزشی دانشگاه نسبت به در اختیار گذاشتن فضای آموزشی به این واحد دانشگاهی اقدامات لازم را انجام دهند.

گزارش دیگری حاکی است جلسه هم اندیشی مسئولین کانونهای بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور بیضا و مسئول بسیج دانشجویی شهرستان برگزار شد.

 

نایب قهرمانی دانشگاه پیام نور آباده طشک در مسابقا ت فوتسال هفته تربیت بدنی

دانشگاه پیام نورآباده طشک نایب قهرمان مسابقات فوتسال شد .

به گزارش خبرنگار دانشگاه نیوز از فارس، به مناسبت هفته تربیت بدنی ، جام چهارجانبه ای با حضور 4 تیم  برگزار شد . در این مسابقات تیم پیام نور بازی اول خود را در مقابل تیم آماده و هماهنگ شهید رجایی موفق شد با نتیجه 3 بر 1 به پایان برساند و به دیدار فینال راه یابد . در فینال این مسابقات که با استقبال گسترده تماشاگران نیز همراه بود ، در بازی ای نفس گیر و نزدیک ، با گل ثانیه های پایانی تیم پیام نور 4 بر 3 مغلوب تیم شهید دهقانی شد و به مقام دومی بسنده کرد . لازم به ذکر است که این بازیها زیر نظر تربیت بدنی دانشگاه پیام نور آباده طشک برگزار شد و در پایان به تیم ها هدایایی اهداء شد .

 

سمینار شناخت ومعرفت دردانشگاه پیام نور نی ریز

سمینار شناخت و معرفت دردانشگاه پیام نور نی ریز برگزار شد.

به گزارش خبرنگار دانشگاه نیوز از فارس، سمینار شناخت و معرفت با حضورحجه الاسلام گرامی مسئول عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی و سید احمد موسوی مقدم مسئول کانون بسیج اساتید شهرستان برگزار شد.در این سمینار حجه الاسلام المسلمین گرامی با اشاره به فلسفه نامگذاری روز عرفه و برگزاری مراسم آن از شناخت به عنوان یک اصل مهم در راه کسب معارف الهی نام برده و اظهار داشت شناخت انسان پلی در راه شناخت خداوند است چرا که مخلوق،آینه تمام نمای خالق است که ویژگی های خالق را در خود منعکس می کند.عبدالمهدی جباری عضو هیئت علمی واحد نیز در خصوص انواع شناخت و مراحل آن توضیحاتی ارائه داد و در ادامه سید احمد موسوی مقدم با استناد به آیات قرآن درخصوص مراحل آفرینش نظام هستی و تکامل آن سخن گفت و اظهار داشت: "خداوند در آفرینش زمین به صورت مرحله به مرحله همه موجودات و اشیا و در آخرین مرحله انسان را خلق کرده است که این نشان دهنده این است که انسان کاملترین موجود و آفریده خداوند باری تعالی است و در نتیجه وظیفه سنگینی بر عهده دارد.

 

برنامه هاي اجرائي هفته قرآني در دانشگاه پيام نور استهبان

برنامه هاي اجرائي در دانشگاه پيام نور استهبان به مناسبت هفته قرآني اعلام شد.

به گزارش خبرنگار دانشگاه نیوز از فارس، به مناسبت فرارسيدن هفته قرآني در شهرستان استهبان که هرسال از 8 تا 14 آبان ماه وامسال با رويکرد شعار جوان قرآني برگزار مي شود،برنامه هاي قابل اجرا در دانشگاه پيام نور استهبان به شرح ذيل اعلام شد.

1-         دوشنبه 8/8/    نصب پيامهاي قرآني در سطح دانشگاه توسط کانون قرآن وعترت

2-         سه شنبه 9/8   برگزاري مسابقه خوشنويسي آيات قرآن بين دانشجويان

3-         چهارشنبه 10/8   تعويض پرچم شهرستان قرآني در محوطه دانشگاه با حضور مسئولين شهرستان

4-         پنج شنبه 11/8  برگزاري مسابقه خطبه غدير بين دانشجويان

5-         جمعه 12/8  شرکت يکپارچه کارمندان ودانشجويان در مراسم نماز جمعه

6-         شنبه 13/8  شرکت در مراسم راهپيمائي 13 آبان وتقدير از نخبگان قرآني

7-         يکشنبه 14/8  راه اندازي وب سايت قرآني در سايت فرهنگي دانشگاه

 

برگزاری انتخابات شوراهای  دانشجویی در دانشگاه پیام نور بوانات

انتخابات شورای مرکزی انجمن فیلم و عکس در داشگاه پیام نور بوانات برگزار شد.

به گزارش خبرنگار دانشگاه نیوز از فارس، این انتخابات که هر ساله برگزار می شود جهت انتخاب پنج عضو اصلی شورای مرکزی انجمن فیلم و عکس در دانشگاه پیام نور بوانات برگزار شد .

قابل ذکر است اعضای این شورا از بین 8 کاندیدای داوطلب و با رای دانشجویان دانشگاه انتخاب شدند.

برگزاری انتخابات شورای هلال احمر دانشگاه پیام نور بوانات

انتخابات شورای مرکزی هلال احمر در دانشگاه پیام نور بوانات برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور بوانات، این انتخابات که هر دو سال یک بار برگزار می شود جهت انتخاب پنج عضو اصلی شورای مرکزی کانون دانشجویی هلال احمر در دانشگاه پیام نور بوانات برگزار شد .

قابل ذکر است اعضای این شورا از بین 15 کاندیدای داوطلب و با رای دانشجویان انتخاب شدند.

همچنین انتخابات شورای مرکزی انجمن علمی زیست شناسی در داشگاه پیام نور بوانات برگزار شد.

 

بازدید دانشجویان دانشگاه پیام نور خاوران از مجلس شورای اسلامی

دانشجویان دانشگاه پیام نور خاوران از مجلس شورای اسلامی بازدیدکردند.

به گزارش خبرنگار دانشگاه نیوز از فارس، در این بازدید که دانشجویان رشته علوم سیاسی و حقوق شرکت داشتند،دانشجویان با نحوه ارائه طرحها ، لوایح و چگونگی تصویب آن آشنا و با نمایندگان حوزه انتخابیه خود دیدار نمودند.

 

فارغ التحصیلی 176 دانشجو در دانشگاه پیام نور سروستان

176 دانشجو درمقطع  کارشناسی در دانشگاه پیام نور سروستان فارغ التحصیل شدند.

به گزارشخبرنگار دانشگاه نیوز از فارس، غفوری، مسوول امور فارغ التحصیلان دانشگاه پیام نور سروستان با بیان اینکه اولین گروه فارغ التحصیلان در سال 90- 89از این دانشگاه فارغ التحصیل شده اند افزود : هم اکنون مدارک 86 نفر صادر گردیده، 30 پرونده جهت صدور گواهی موقت آماده و 62 پرونده در دست بررسی است.

 

راه اندازی واحد مشاوره در دانشگاه پیام نور سروستان

دانشجویان دانشگاه پیام نور سروستان در زمینه های ازدواج، تحصیلات، خانوادگی و...مشاوره می‌شوند.

به گزارش خبرنگار دانشگاه نیوز از فارس، دانشجویان این واحد به همت روابط عمومی دانشگاه در زمینه های اعتقادی، مذهبی، شغلی، تحصیلی، خانوادگی، ازدواج و عاطفی به صورت رایگان مشاوره می‌شوند.

جلسات مشاوره در روزهای چهار شنبه و پنجشنبه هر هفته توسط اساتید دانشگاه برگزار می‌شود. اولین جلسه مشاوره با استقبال گرم دانشجویان همراه بود.   

 

 نشست بصیرتی پیچ تاریخی و رسالت نسل سوم  دردانشگاه پیام نور نودان

دانشجویان بسیجی دانشگاه پیام نور نودان در نشست بصیرتی پیچ تاریخی و رسالت نسل سوم شرکت کردند.

به گزارش خبرنگار دانشگاه نیوز از فارس، این نشست با سخنرانی قائم مقام دانشگاه امام حسین در سالن اجتماعات دانشگاه سلمان فارسی شهرستان کازرون برگزار شد.

سردار خسرو عروج ضمن اشاره به غربت دلها در نسل سوم ،راه های شناخت  و معرفت دل را خودسازی و عمل کردن به فرمایشات رهبر فرزانه انقلاب و اقامه ی نماز اول وقت دانست و از جوانان خواست که با خودسازی و معرفت دل ،رسالت امام حسین (ع) در کربلا ،ادامه دهند.


خبر | دوشنبه 8 آبان 1391 ساعت 8:31

تازه ها
درگذشت مجری تلویزیون در سانحه رانندگی
آنچه جرم گوش درباره سلامت شما می‌گوید
جزئیات حقوق کارکنان در سال 97/ افزایش 5 درصدی حقوق
تصاویر کمتر دیده شده ازحضور رهبر انقلاب در جبهه‌های حق علیه باطل
شگفت انگیزترین شیوه درمانی برای آنها که از آمپول می‌ترسند
واکنش کاربران به باخت سنگین پرسپولیس مقابل الهلال +تصاویر
بهترین زمان تزریق واکسن آنفلوآنزا/اولویت واکسیناسیون با چه کسانی است؟
ویدیویی دیدنی از نحوه تولید عسل تقلبی در کشور
10 پیشنهاد به پدر و مادرهایی که فرزند دانش آموز دارند
قمه‌زنی در ماه محرم و روز عاشورا چه حکمی دارد؟
واژگونی اتوبوس گردشگران اصفهانی در گردنه حیران + تصاویر
کارهای ممنوع پس از غذا!
سهراب مرادی رکورد شکست و طلا گرفت
۴ کار مهمی که افراد موفق در ۱۵ دقیقه پایانی روز کاری شان انجام میدهند
نحوه رفع سوءاثر از چک‌های برگشتی/شرایط سختگیرانه برای بلامحل‌ها
جشن و پایکوبی سعودی‌ها همزمان با آغاز ماه محرم! + فیلم
اسامی ۲۵ بازیگر زن برتر قرن ۲۱/ لیلا حاتمی در فهرست قرار گرفت
متن رأی محرومیت و جریمه پرسپولیس و طارمی+ عکس
این گیاه دارویی سرطان را نابود می‌کند
جزئیات مواد غذایی مجاز و غیر مجاز در مدارس
پربیننده ها
بهترین روش برای سوزاندن چربی پهلوها و شکم!!
شماره تلفن های واحد و مراکز دانشگاه پیام نور
آغاز توزیع کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد آزاد از امروز
پاسخ به سوالات متداول دانشجویان جدید الورود و آشنایی با برخی از ضوابط دانشگاه پیام نور
10 ماده معجزه گر در لاغری
آدرس و رایانامه مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور
نحوه محاسبه نمره امتحان در دانشگاه پیام نور
در سراسر کشور؛ واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در مقطع کارشناسی و کاردانی بدون کنکور دانشجو می پذیرند
پاسخ به سوالات متداول دانشجویان جدید الورود
مراحل لازم جهت انجام امور فارغ التحصیلی دانشجویان دانشگاه پیام نور
  • نظر دهی
مرتبط