فراخوانی ...
گروه : خبر

خبرهای کوتاه از دانشگاه پیام نور استان فارس 

برگزاري مراسم سالروز جشن ازدواج حضرت علي (ع) وفاطمه زهرا (س) در دانشگاه پيام نور لامرد

مراسم گراميداشت سالروز جشن ازدواج حضرت علي (ع) وفاطمه زهرا (س) با حضور گسترده دانشجويان ،اساتيد وكاركنان اين دانشگاه در محل سالن پيام برگزار شد .

به گزارش خبرنگار دانشگاه نیوز از فارس، در اين جشن باشكوه ، مراسم نمادين ازدواج حضرت علي (ع) وفاطمه (س)برگزار گرديد . در اين برنامه كه از سوي واحد فرهنگي دانشگاه وبا همكاري بسيج دانشجويي وكانون قرآن وعترت برگزار شد ،ضمن اهداي جوايز به برندگان مسابقه طرح سوال از زندگي حضرت علي (ع) و فاطمه زهرا (س) دانشجويان با اجراي موسيقي سنتي واجراي نمايش ديدني وطنز به استقبال اين روز بزرگ رفتند .

برگزاری جشن پیوند آسمانی در پیام نور بوانات

جشن پیوند آسمانی در پیام نور بوانات برگزار شد.

به گزارش خبرنگار دانشگاه نیوز از فارس،  به مناسبت یکم ذیحجه سالروز ازدواج امیرالمومنین علی علیه السلام و بانو فاطمه زهرا سلام الله علیها جشنی در پیام نور بوانات برگزار گردید. صحرائیان نماینده ولی فقیه در سپاه بوانات ضمن ایراد سخنانی در خصوص این پیوند آسمانی خاطر نشان ساخت ازدواج سنت رسول خداوند می باشد و تاکیدات دینی برای ازدواج به این سبب است که با ازدواج جامعه اسلامی از بسیاری از فتنه ها و فساد ها در امان خواهد ماند.

 

برگزاری جشن ویژه دانشجویان جدید درمراکز وواحدهای استان فارس

برگزاري مراسم جشن ورودي هاي سال 91 دردانشگاه پيام نور استهبان

همزمان با سالروز ازدواج حضرت علي (ع) وحضرت فاطمه (س) جلسه توجيهي ومراسم جشن ورودي هاي جديد دانشگاه پيام نوراستهبان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار دانشگاه نیوز از فارس،  جلسه توجيهي دانشجويان ورودي سال 91 همزمان با شب پيوند آسماني حضرت علي وفاطمه (ع)درتالار شمس اصطهباناتي برگزار شد.درابتداي جلسه کوچک زاده رياست دانشگاه پيام نور استهبان باتبريک اين ايام خجسته راهيابي دانشجويان جديد رابه دانشگاه پيام نور تبريک گفته وبا اشاره به اين نکته که فضاي آموزشي وفرهنگي دانشگاه با مدرسه متفاوت است خواستار تلاش وکوشش دانشجويان در امر يادگيري دروس وشرکت فعال در کانون ها وانجمن هاي علمي شد.توضيح دررابطه با قوانين آموزشي ،انضباطي،فرهنگي ومالي دانشگاه،اجراي مراسم مولودي خواني ،اجراي موسيقي،برگزاري مسابقه واهداي جوايز به برگزيدگان بخش هاي مختلف دانشگاه وپذيرائي از شرکت کنندگان از ديگر برنامه هاي مراسم جشن ورودي هاي سال 91 بود.

استقبال ازدانشجویان جدیدالورود دانشگاه پیام نورواحدزرین دشت

مراسم استقبال ازدانشجویان جدیدالورود این دانشگاه برگزارشد.

به گزارش خبرنگار دانشگاه نیوز از فارس،  دراین مراسم که بخشدارمرکزی، فرماندهی ناحیه مقاومت سپاه ، رئیس شورای شهر وتمام دانشجویان اهم ازدانشجویان جدیدالورود وورودی های قبل حضورداشتند سرپرست این دانشگاه درابتدا راجع به تاریخچه دانشگاه ومشکلات موجود مسائلی مطرح کردند. درادامه هریک ازمسئولان توضیخات لازم را ارائه نمودند.درپایان ازدانشجویان برتر تقدیر شد وجوایزی به آنها اهدا شد.

برگزاري جلسه توجيهي دانشجويان  جدید در فراشبند

جهت آشنايي دانشجويان ورودي امسال با روند و چگونگي تحصيل در دانشگاه پيام نور، سيستم گلستان و چگونگي استفاده از آن و آشنايي با كانون هاي فعال در دانشگاه جلسه توجيهي به همت روابط عمومي و بسيج دانشجويي دانشگاه برگزار گرديد.

به گزارش خبرنگار دانشگاه نیوز از فارس، از اهم فعاليت هاي انجام گرفته مي توان به استقبال توسط دانشجويان فعال بسيج از دانشجويان در زمان ورود به مراسم با گل و شيريني، خوش آمدگويي توسط سرپرست واحد دانشگاهي، معرفي دانشگاه و كانون ها، اهداي بسته فرهنگي به دانشجويان جديدالورود كه شامل: برشور آموزش سيستم گلستان، سي دي فرهنگي، كتاب تفسير همراه 2(تفسير كوناه آيات قرآن)، و... اشاره کرد. گفتنی است هم چنين آموزش تصويري سيستم گلستان و مسائل آموزشي ويژه دانشجويان از ديگر برنامه هاي اجرا شده دراین نشست بود.

برگزاری جلسه توجیهی دانشجویان جدیدالورود نی ریز

به گزارش خبرنگار دانشگاه نیوز از فارس، جلسه توجیهی دانشجویان جدیدالورود نی ریز همزمان با جشن سالروز ازدواج آسمانی حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه(س) در نی ریز برگزار شد.در این مراسم مسئول امور جاری نی ریز ضمن خیر مقدم وتبریک این روز فرخنده و با آرزوی موفقیت برای دانشجویان جدید الورود پذیرش در دانشگاه و دوران دانشجویی را آغاز فصل جدیدی از زندگی انسان دانسته و آن را پلی جهت رسیدن به موفقیت های بزرگ نامید.محمدی در ادامه پس از معرفی دانشگاه پیام نور با بیان اینکه دانشجویان  پیام نور به لحاظ شیوه خواندن دروس  بسیار موفق تر از فارغ التحصیلان اکثر دانشگاه ها درکسب و کار و ادامه تحصیل هستند آن ها را را به فعالیت در انجمن های علمی و کانون های فرهنگی دانشگاه دعوت کرده و تلاش برای فعالیت و پویایی این انجمن ها را خواستار شد.در ادامه مراسم لایقمند عضو علمی رشته حقوق واحد با معرفی نی ریز و مختصری از فرهنگ این شهرستان از دانشجویان غیر بومی خواست با ورود به فضای جدید تلاش کنند خود را با فرهنگ جدید تطبیق دهند تا با مشکلات عاطفی مواجه نشوند.سپس مسئول آموزش مرکز نی ریز، شیوه آموزشی دانشگاه پیام نور را بیان و در خصوص مسائل آموزشی عمده از قبیل انتخاب واحد،حذف و اضافه ،برگزاری کلاس ها و درخواست های مهمان و انتقالی که دانشجویان در طول دوران تحصیل با آن برخورد خواهند داشتند توضیحاتی ارائه کرد.همچنین از دانشجویان برتر رشته ها ی تحصیلی که با اخذ بیش از 100 واحد معدل بالای 17 داشتند و نیز از سه تن از دانشجویان نخبه ورزشی و هنری واحد که حائز مقام های برتر کشوری شده بودند نیز تقدیر شد.توزیع بسته های آموزشی و فرهنگی و پخش کلیپ سخنرانی مقام معظم رهبری در جمع دانشجویان و معرفی دانشگاه پیام نور نی ریز  از دیگر برنامه های اجرا شده در این مراسم بود.

آغاز ثبت نام فیزیکی دانشجویان جدید الورود در دانشگاه پیام نور مرودشت

ثبت نام فیزیکی دانشجویان جدید الورود در دانشگاه پیام نور مرودشت برگزار شد.

به گزارش خبرنگار دانشگاه نیوز از فارس، دانشجویان جدید الورود پس از ثبت نام اینترنتی جهت ارائه مدارک خود می بایست به صورت حضوری در دانشگاه اقدام به تشکیل پرونده نمایند.آموزش دانشگاه نیز جهت ارائه خدمات هرچه بهتر آموزشی  به دانشجویان جدید الورود و پاسخ به مسائل آموزشی آنها طبق برنامه ریزی منسجم و مرتب به تفکیک رشته از دانشجویان به صورت فیزیکی ثبت نام آغاز کرد.دانشجویان نیز از نحوه ثبت نام و برخورد پرسنل دانشگاه ابراز رضایت خاطر کردند.

 

برگزاری کارگاه وبلاگ نویسی در دانشگاه پیام نور کازرون

به همت بسیج دانشجویی کارگاه وبلاگ نویسی در دانشگاه پیام نور کازرون برگزار شد.

به گزارش خبرنگار دانشگاه نیوز از فارس، کارگاه وبلاگ نویسی به همت بسیج دانشجویی در دانشگاه پیام نور کازرون برگزار شد. شایان ذکر است در عصر فناوري اطلاعات و ارتباطات، وبلاگ به ابزاري در جهت گسترش انديشه‌ها و آراي افراد و همچنين نشر و گسترش فرهنگ و مفاهيم ارزشی تبديل شده كه مي‌تواند مانند هر وسيله ديگر استفاده خوب و يا بدي از آن شود. در اين كارگاه شركت كنندگان با وبلاگ نويسي آشنا شدند.

 

برپایی نمایشگاه کتاب در دانشگاه پیام نور نی ریز

به مناسبت سالروز پیوند آسمانی حضرت علی و حضرت فاطمه و ثبت نام دانشجویان جدیدالورود نمایشگاه کتاب در ساختمان آموزشی دانشگاه پیام نور نی ریز برپا شد.

به گزارش خبرنگار دانشگاه نیوز از فارس، در این نمایشگاه که به همت دانشجویان و با همکاری موسسه آموزشی ماهان برگزار شده بود بیش از 30 عنوان کتاب درسی و کمک درسی ارائه شده بود که با استقبال دانشجویان مواجه شد.

 

آغاز عملیات پروژه فیبر نوری در دانشگاه پیام نور اقلید

عملیات فیبر نوری دانشگاه پیام نور اقلید در مسافتی به طول 2000 متر آغاز گردید.

به گزارش خبرنگار دانشگاه نیوز از فارس،  این پروژه با همکاری اداره مخابرات شهرستان اقلید شروع که هزینه حفاری ان را نیز اداره مخابرات به عهده گرفته است گفتنی است در پی استفاده اساتید و دانشجویان جهت دسترسی سریعتر به منابع اطلاعاتی و اینترنت دانشگاه اقدام به اجرای این پروژه نموده است.

 

برگزاري کارگاه آموزشي اتوماسيون اداري در دانشگاه پيام نور استهبان

دومين کارگاه آموزشي اتوماسيون اداري دردانشگاه پيام نور استهبان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار دانشگاه نیوز از فارس،  به منظورآشنائي هرچه بيشتر کارمندان واعضاي هيات علمي مرکز استهبان با آخرين تغييرات و امکانات اضافه شده به سيستم اتوماسيون اداري دانشگاه دومين کارگاه آموزشي برگزار شد.دراين کارگاه يک روزه که اژدري مسئول مدیراتوماسیون اداری استان تدريس آن رابرعهده داشت شرکت کنندگان از آخرين امکانات اضافه شده به سيستم اتوماسیون اداری دیدگاه آشنا شدند.

 

شرکت دانشجويان دانشگاه پيام نور استهبان در مراسم کوهنوردي

همزمان با هفته تربيت بدني مراسم کوهنوردي با همکاري بسيج دانشجوئي استهبان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار دانشگاه نیوز از فارس، فضلي مسئول تربيت بدني دانشگاه از برگزاري مراسم کوهنوردي دانشجويان دختر دانشگاه پيام نور استهبان همزمان با هفته تربيت بدني خبرداد. وي با اشاره به اين نکته که ورزش کوهنوردي وپياده روي تاثير بسزائي در سلامت روح وجسم افراد داشته ودر يادگيري دروس موثر است تعداد دانشجويان شرکت کننده در مراسم کوهنوردي کوه هاي جنوبي استهبان را 120 نفر ياد کرد. 

 

نشست هماهنگي حلقه هاي صالحين در دانشگاه پيام نور لامرد

در راستاي هماهنگي وتبيين اهداف حلقه هاي صالحين بسيج دانشجويي دانشگاه پيام نور مركز لامرد، نشستي با حضور اعضا سر حلقه هاي صالحين بسيج دانشجويي وحجه الاسلام سيد حسين بخشي مسول حلقه هاي صالحين سپاه پاسداران انقلاب اسلامي شهرستان لامرد برگزار شد . در اين نشست كه مسول واحد فرهنگي دانشگاه نيز حضور داشت مسؤل حلقه هاي صالحين سپاه پاسداران با تشريح اهداف وبرنامه هاي و برنامه هاي حلقه هاي صالحين ،هدفمند شدن وجهت دار نمودن نشست هاي حلقه هاي صالحين را خواستار شد.

 

تشکیل شورای فرهنگی در دانشگاه پیام نور مرودشت

شورای فرهنگی در دانشگاه پیام نور مرودشت به عنوان مرجع تصمیم گیرنده امور فرهنگی و فعالیت های فوق برنامه دانشگاه  برگزار شد.

به گزارش خبرنگار دانشگاه نیوز از فارس،  این جلسه که با حضور رییس دانشگاه،مسئول امور فرهنگی ،حراست و مسئول امور مالی دانشگاه  تشکیل شد به درخواست های فرهنگی دانشجویان از قبیل بازدید های علمی_ تفریحی درون و برون استان به تفکیک رشته ؛تشکیل کانون موسیقی وتئاتر و...رسیدگی شد.

 

بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور اوز مجری طرح حلقه های صالحین

حوزه ی بسیج دانشجویی مرکز اوز اجرای طرح حلقه های صالحین را بر عهده دارد.

به گزارش خبرنگار دانشگاه نیوز از فارس، با تلاش حوزه ی بسیج دانشجویی خواهران جلسات طرح حلقه های صالحین به صورت منظم و هفتگی برگزار می گردد. به گفته ی انصاری فرمانده بسیج دانشجویی خواهران، مربیان حلقه های صالحین تابستان امسال آموزشهای لازم را دیده اند و آمادگی کامل جهت راهبری و هدایت حلقه ها را دارا می باشند. وی ادامه داد: در حال حاضر حلقه های شهید زین الدین و شهید باکری به عنوان حلقه های پویای این مرکز مطرح هستند و انشاءالله در آینده ی نزدیک بر تعداد حلقه ها افزوده خواهد شد.

 

شرکت دانشگاه پیام نور لارستان در گردهمایی ورزشکاران شهرستان

دانشجویان ورزشکار و کارمندان پیام نور لارستان در گردهمایی ورزشکاران و مسئولین ورزش شهرستان لارستان که به مناسبت هفته ورزش و سلامت برگزار شد، شرکت کردند.

به گزارش خبرنگار دانشگاه نیوز از فارس، این گردهمایی با همکاری اداره ورزش و جوانان و دیگر ارگان های دولتی و با حضور ورزشکاران و مردم ورزش دوست برگزار شد.

بر اساس این گزارش در این برنامه ورزشکاران رشته های مختلف به اجرای حرکات نمایشی پرداختند و در پایان مراسم به تعدادی از شرکت کنندگان به قید قرعه هدایایی اعطاء شد.

 

برگزاري كارگاه آموزشي حسابداري در دانشگاه پيام نور شيراز

كارگاه آموزشي (عملي) حسابداري در پيام نور شيراز برگزار شد.

به گزارش خبرنگار دانشگاه نیوز از فارس، كارگاه آموزشي(عملي) حسابداري با هدف آشنايي دانشجويان از ثبت اسناد تا تهيه اظهار نامه مالياتي  به مدت 20 ساعت  در ساختمان انديشه دانشگاه پيام نور شيراز برگزار شد.

اين كارگاه آموزشي با تدريس یکی از كارشناسان ارشد حسابداري و به همت انجمن علمي حسابداري  پيام نور شيراز و ارائه مدرك معتبر برگزار شد.

زارع مهذبيه دبير انجمن علمي حسابداري دانشگاه پيام نور شيراز ضمن تقدير از تمامي عوامل كه نهايت همكاري را با انجمن علمي حسابداري دانشگاه  داشته اند ، از برگزاري كارگاههاي ديگري در اين خصوص در آينده خبر داد .

 

جلسه بررسي و ارزيابي كارگاههاي تحصيلات تكميلي پيام نور شيراز

جلسه بررسي و ارزيابي كارگاههاي تحصيلات تكميلي دانشگاه پيام نور شيراز برگزار شد.

در جلسه اي  وضعيت كارگاههاي رشته هاي كارشناسي ارشد دانشگاه پيام نور شيراز مورد ارزيابي قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار دانشگاه نیوز از فارس، در جلسه اي با حضور رييس دانشگاه پيام نور شيراز ، معاون آموزشي ، مديران و كارشناسان بخش تحصيلات تكميلي  پيام نور شيراز ، وضعيت  كارگاههاي  رشته هاي كارشناسي ارشد دانشگاه مورد بررسي قرار گرفت .

در اين جلسه مشكلات و كمبود هاي كارگاههاي تحصيلات تكميلي به بحث و تبادل نظر گذاشته شد و تصميماتي در زمينه تجهيز كارگاهها، فضاي فيزيكي ، سيستم گرمايش و سرمايش، نيروي انساني متخصص و همچنين  تجهيزات مورد نياز و فضاي فيزيكي جهت دانشجويان رشته عكاسي تصميماتي اتخاذ شد.

 

تشکیل انجمن روانشناسی و مشاوره در دانشگاه پیام نور اقلید

انجمن روانشناسی ومشاوره در این واحد   تشکیل وانتخابات اعضای شورای آن برکزار گردید .

به گزارش خبرنگار دانشگاه نیوز از فارس،  در این راستا طی فرمها ومصاحبه هایی که با اعضا انجام شد و پس از مشورت با هیات مدیره اعضای اصلی انتخاب شدند.

همچمین در این جلسه مقرر شد  سمیناری با موضوع افسردگی با حضور هیات علمی واستاد مشاوره و اعضای اصلی و زیر گروهای انجمن وبا دعوت از دانشجویان برگزار گردد.

 

دانشجویان جدید پاسارگاد با مسائل آموزشی آشنا شدند

جلسه توجیهی سال 91  با حضور تعداد کثیری ازدانشجویان جدید الورود در مکان کانون فرهنگی شهید حسین فهمیده سعادت شهر برگزار شد.

به گزارش خبرنگار دانشگاه نیوز از فارس،   در این جلسه تعدادی از مسئولین شهرستان از جمله فرماندار ،معاونت نیروی انتظامی وفرماندهی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی  و مسول بسیج دانشجویی ناحیه مقاومت حضور داشتند. در  این جلسه  ابتدا شهوندی سرپرست دانشگاه پیام نور پاسارگاد ضمن عرض خیر مقدم وخوشامد گویی به مسئولین شهرستان ، قبولی دانشجویان رادردانشگاه پیام نور تبریک گفتند.

 در ادامه وصالی،فرماندار شهرستان نیز به اهمیت علم ودانش واهمیت دادن به وقت وزمان ونیز استفاده مفید دانشجویان از این فرصت چهار ساله اشاره نمود.

 همچنین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ومعاونت نیروی انتظامی و مسول بسیج دانشجویی در سخنانی خطاب به دانشجویان به بیان مسائل سیاسی واجتماعی واخلاقی و امنیتی پرداختند. در ادامه مسائل آموزشی دانشجویان و نحوه کارکردن با سیستم جامع دانشگاهی گلستان وپورتال دانشگاه پیام نور به دانشجویان ارائه شد.

 

برگزاري جلسه مشترك كميته امداد امام خميني (ره) و پيام نور فراشبند

جلسه اي با حضور رئيس و مسئول فرهنگي كميته امداد امام خميني (ره) شهرستان و سرپرست و فرهنگي دانشگاه پيام نور فراشبند در محل دانشگاه پيام نور به موضوع معافيت دانشجويان تحت پوشش اين اين نهاد برگزار شد.

به گزارش خبرنگار دانشگاه نیوز از فارس،  در پايان اين اين جلسه مقرر گرديد كميته امداد با اعلام مشخصات دانشجويان تحت پوشش و دانشگاه با ارائه خدمات آموزشي لازم، زمينه را جهت تسهيل اين امر در اسرع وقت فراهم آورند.

همچنین بنابرگزارش دیگری به مناسبت سالروز ازدواج حضرت اميرالمومنين (ع) و حضرت فاطمه فاطمه زهرا(س) جشن باشكوهي به همت فرهنگي و بسيج دانشجويي اين واحد دانشگاهي در محل تالار معلم اداره آموزش و پرورش شهرستان برگزار گرديد

 

برگزاري جلسه حلقه صالحين دردانشگاه پیام نور فراشبند

 اولين جلسه حلقه هاي صالحين بسيج دانشجويي در سال تحصيلي جديد با محوريت شهيد و فرهنگ شهادت برگزار شد.

به گزارش خبرنگار دانشگاه نیوز از فارس،  دراين جلسه هر يك از دانشجويان شركت كننده به بيان نظرات و ديدگاه هاي خود در اين زمينه پرداخته و مسئول طرح صالحين بسيج دانشجويي با بيان اينكه يكي از اساسي ترين پيام شهدا اخلاص در عمل ايشان بوده است خواستار نهادينه شدن اين اصل مهم در علم و عمل دانشجويان شد.

 

اعلام آمادگی تیم رباتیک دانشگاه پیام نور آباده برای شرکت در سومین المپیاد رباتیک دانشگاه پیام نور

تیم سه نفره ی رباتیک دانشگاه پیام نور آباده در سومین المپیاد رباتیک دانشگاه پیام نور شرکت خواهد نمود.

به گزارش خبرنگار دانشگاه نیوز از فارس، این المپیاد در رشته های ، لیگ ربات های شبیه ساز، لیگ ربات های واقعی و لیگ های ویژه ی پیام نور از تارخ نهم لغایت یازدهم اسفند ماه به میزبانی دانشگاه پیام نور خراسان رضوی برگزار خواهد شد .

فایزه رئیسی، مریم حدادی و رقیه شهبازی دانشجویان رشته ی روانشناسی ، اعضای تیم رباتیک دانشگاه پیام نور آباده می باشند.


خبر | چهارشنبه 3 آبان 1391 ساعت 6:37

تازه ها
نرگس محمدی به دزدی اعتراف کرد+سند
کشف یک خانه فساد و ارتباط آن با مهدی طارمی
اولین واکنش احسان حاج صفی بعد از دیدار با نماینده رژیم صهیونیستی+عکس
برنده نهایی مسابقه خنداننده‌شو مشخص شد
بازیگر مشهور تلویزیون بعد از اجرای حکم، روانه بیمارستان شد
ورزش مورد علاقه رهبر انقلاب چیست؟
مسمومیت بیش از 300 نفر بر اثر نشت گاز کلر در دزفول
خطرات مسکن های بدون نسخه!
نحوه پرداخت قسطی جرایم تخلفات رانندگی اعلام شد
عروسی فرزند لاریجانی با حضور چهره های سرشناس+عکس
شغل فوتبالیست های ایرانی قبل از مشهور شدن
بیماری دیابت را بیشتر بشناسید+ اینفوگرافیک
گزارش روزنامه نگاران از ویرانی منطقه شیعه نشین عوامیه به‌دست رژیم سعودی
طارمی جایزه مرد سال فوتبال ایران را به موزه امام رضاعلیه السلام اهدا کرد
این مواد غذایی را در مایکروویو حرارت ندهید
10 میوه برتر برای مقابله با پیری
لیست دارو‌های ممنوعه در سفر به سرزمین وحی
اقدام جنجالی شاهزاده سعودی مقابل وزیر زن +عکس
اسامی وزرای پیشنهادی کابینه دوازدهم تقدیم مجلس شد
5 نشانه‌ای که به اگزما اشاره دارند
پربیننده ها
بهترین روش برای سوزاندن چربی پهلوها و شکم!!
شماره تلفن های واحد و مراکز دانشگاه پیام نور
آغاز توزیع کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد آزاد از امروز
پاسخ به سوالات متداول دانشجویان جدید الورود و آشنایی با برخی از ضوابط دانشگاه پیام نور
10 ماده معجزه گر در لاغری
آدرس و رایانامه مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور
نحوه محاسبه نمره امتحان در دانشگاه پیام نور
در سراسر کشور؛ واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در مقطع کارشناسی و کاردانی بدون کنکور دانشجو می پذیرند
پاسخ به سوالات متداول دانشجویان جدید الورود
مراحل لازم جهت انجام امور فارغ التحصیلی دانشجویان دانشگاه پیام نور
  • نظر دهی
مرتبط