فراخوانی ...
گروه : خبر

كودك 4 ساله قربانی رابطه پنهانیكودك 4 ساله قربانی رابطه پنهانی

كودك 4 ساله
مردی كه برای سرپوش گذاشتن بر رابطه پنهانی‌اش با یك زن، نقشه قتل پسر چهار ساله او را طراحی كرده و در اجرای آن ناكام مانده بود، همراه مادر كودك از سوی كارآگاهان جنایی اداره آگاهی شهرستان نجف‌آباد اصفهان دستگیر شد.مردی كه برای سرپوش گذاشتن بر رابطه پنهانی‌اش با یك زن، نقشه قتل پسر چهار ساله او را طراحی كرده و در اجرای آن ناكام مانده بود، همراه مادر كودك از سوی كارآگاهان جنایی اداره آگاهی شهرستان نجف‌آباد اصفهان دستگیر شد.

مرد جوان گمان می‌برد كودكی را كه در چاهی به عمق 45 متری انداخته، مرده است اما او به طرز معجزه‌آسایی زنده مانده بود و به كمك آتش‌نشان‌ها از درون چاه بیرون آورده شد. مطوری مسوول روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی شهرستان نجف‌آباد در استان اصفهان در ارتباط با نجات معجزه‌آسای پسری چهار ساله‌ از عمق یك چاه 45 متری، گفت: ساعت 10:30 دقیقه دوم مهر امسال در پی تماس پلیس با سامانه 125 آتش‌نشانی شهرستان نجف‌آباد مبنی بر سقوط یك پسر خردسال در چاه باغی در كمربندی این شهر، آتش‌نشان‌ها در قالب چند گروه عملیاتی عازم محل شدند. مطوری افزود: آتش‌نشان‌ها در بررسی از محل متوجه صدای ناله‌هایی از درون چاه شدند و اطمینان یافتند كسی درون چاه افتاده است بنابراین عملیات نجات را آغاز كردند. پس از یك ساعت عملیات نفسگیر، ماموران آتش‌نشانی پسر چهار ساله‌ای را كه زخمی كف چاه افتاده بود نجات دادند و توسط امدادگران اورژانس به بیمارستان منتقل كردند. در ادامه، تحقیقات پلیس از این كودك برای شناسایی خانواده او آغاز شد.

در این ارتباط سرهنگ پرتوی، فرمانده انتظامی شهرستان نجف‌آباد گفت: با توجه به این‌كه بیست و هشتم شهریور امسال زنی با ارائه شكایتی بیان كرده بود پسر چهار ساله‌اش به نام مهدی به قصد بازی از خانه بیرون رفته و دیگر بازنگشته است، ماموران پلیس متوجه شدند كودك نجات داده شده از درون چاه، مهدی همان پسر گمشده است.

پرتوی افزود: با انتقال این كودك به بیمارستان، او تحت درمان قرار گرفت و در تحقیق از او معلوم شد مردی كه او را عموحسین صدا می‌زده و به خانه‌شان در رفت و آمد بوده، وی را درون چاه انداخته است.

با توجه به اظهارات كودك، كارآگاهان جنایی اطمینان یافتند آن مرد قصد جان كودك را داشته و به یقین مادر كودك ـ زن شاكی ـ از این ماجرا باخبر بوده است. بنابراین با هماهنگی قضایی مادر كودك به پلیس آگاهی نجف‌آباد احضار و در بازجویی، اظهارات متناقضی را بیان كرد تا سرانجام اقدام هولناك خود و همدستش را فاش كرد. فرمانده انتظامی شهرستان نجف‌آباد یادآور شد: در تحقیق از این زن معلوم شد او چند ازدواج ناموفق داشته است و از چند ماه پیش با مردی به نام حسین كه متاهل بوده و خانواده‌اش در نزدیكی خانه زن جوان زندگی می‌كردند آشنا شده و با او رابطه پنهانی برقرار كرده است.

در ادامه تحقیق ماموران دریافتند مادر كودك و حسین وقتی متوجه شدند مهدی چهار ساله متوجه رابطه پنهانی آنها شده است، نقشه قتل او را طراحی كرده‌اند. وی افزود: در پی اعتراف مادر كودك مبنی بر این‌كه عامل حادثه حسین بوده است، این مرد تحت تعقیب پلیس قرار گرفت و جستجو برای دستگیری وی را آغاز كردند تا این‌كه روز بعد مخفیگاه متهم فراری شناسایی و او نیز دستگیر شد. متهم با انتقال به پلیس آگاهی در مواجهه حضوری با زن بازداشت شده ـ مادر كودك ـ قرار گرفت و به جرم خود اعتراف كرد. متهم به پلیس گفت: شب حادثه وقتی به خانه مادر كودك چهارساله رفته بودم، با نقشه از پیش تعیین شده كودك را به بهانه‌ای سوار خودرویم كردم و به باغی در كمربندی شهر رفتیم. با قساوت او را كنار چاه بردم. پسر كوچولو گریه می‌كرد و می‌خواست رهایش كنم، اما او را به درون چاه انداختم و دیگر صدایی نشنیدم.

در ادامه بازجویی از متهم مشخص شد، عامل حادثه با اطمینان از این‌كه كودك را كشته است، به خانه زن مورد علاقه‌اش بازگشته و موضوع را به وی اطلاع می‌دهد.

در پی دستگیری زن و مرد متهم، سرهنگ حسین‌زاده، رییس پلیس آگاهی استان اصفهان نیز دراین‌باره گفت: متاسفانه در این پرونده شاهد بودیم كه مادر كودك در پی رابطه‌ای غیراخلاقی با مردی متاهل چنین حادثه‌ای هولناك را رقم زده بود، اما كودك بیگناه که پس از پنج روز در چاه محبوس شده بود به طرز معجزه‌آسایی زنده ماند. حسین‌زاده افزود: اكنون صحنه حادثه از سوی متهمان بازسازی شده و مادر كودك و مردی كه كودك را ربوده و به جان او سوءقصد كرده بود، با هماهنگی قضایی روانه زندان شدند. تحقیقات تكمیلی از آنها ادامه دارد.


خبر | یکشنبه 9 مهر 1391 ساعت 6:00

تازه ها
قائم مقام معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت: ایران در حوزه میکروب شناسی در خاورمیانه رتبه سوم را دارد
جدول قیمت سکه و ارز روز ‌یکشنبه منتشر شد
حاشیه‌های جلسه استیضاح وزیر علوم
لبنیات گران شد، چون پالم حذف شد؟
اگر خلبان «ایران 140» با تجربه نبود
تیترهای نخست روزنامه‌های سه‌شنبه
یدیعوت: ارتش اسرائیل از غزه فرار کرد
کاریکاتور/ چترحمایتی‌سازمان‌ملل‌درغزه
خبرنگاران‌ایرانی: ما را به غزه اعزام کنید
اقدام عجیب داعش در مورد قرآن کریم
دوست دارم به دانشگاه شریف بروم
تجمع دانشجویان مقابل سفارت اردن
تعجب دانشمندان از سکوت خورشید
فال روزانه 06 / 05 / 1393
پیشنهاد اروپایی برای سنگربان تیم ملی؛ علیرضا حقیقی در آستانه پیوستن به تیم فوتبال پنافیل
در دیدار دوستانه در ایتالیا رقم خورد؛ گلزنی سردار آزمون برای روبین کازان/ لوکا تونی گل سردار را جبران کرد
ارتباط روسیه با فضاپیمای حامل مارمولک‌های خانگی قطع شد
حراج سریع‌ترین موشک جهان
نظرسنجی از مخاطبان بازی‌های رایانه‌ای/ عرضه بازیهای خارجی را محدود کنید
آینه مجازی که چهره دلخواه شما را ترسیم می‌کند
پربیننده ها
بهترین روش برای سوزاندن چربی پهلوها و شکم!!
دانلود لیست ارائه دروس و منابع درسی سال تحصیلی ۹۲-۹۱
آخرين مصوبات سازمان نظام وظيفه +این خبر به روز میشود
شماره تلفن های واحد و مراکز دانشگاه پیام نور
آدرس و رایانامه مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور
پاسخ به سوالات متداول دانشجویان جدید الورود و آشنایی با برخی از ضوابط دانشگاه پیام نور
دکتر دل افکار: آغاز ثبت نام پذیرفته شدگان فراگیر /خلاصه مراحل پذیرش و انتخاب واحد
نحوه محاسبه نمره امتحان در دانشگاه پیام نور
نحوه احتساب یا عدم احتساب نمرات مردودی در میانگین کل
پاسخ به سوالات متداول دانشجویان جدید الورود
  • نظر دهی
مرتبط